Jiné akce

Příspěvky

Unikátní pojištění pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P

3. 4. 2010

Pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P, kteří obdrží státní příspěvek na nákup nového nebo ojetého motorového vozidla a na jeho úpravu, je určeno jediné pojištění tohoto druhu v České republice. Vzniklo na základě přání uživatelů se zdravotním postižením a díky aktivitě firmy Car Club s.r.o. Pojištění pokrývá riziko totální škody na vozidle (zničení, odcizení), která v konečném důsledku vede k požadavku státu na vrácení poskytnutých příspěvků v alikvotní výši.

Život nejen na kolech

3. 4. 2010

Dobrý den,

chtěl bych nejen Vás, ale také všechny Vaše kolegy, klienty, kamarády a známé informovat o zahájení 14. ročníků fotografické soutěže Život nejen na kolech, kterou organizuje brněnská nezisková organizace Liga vozíčkářů.

Celý příspěvek | Rubrika: Jiné akce | Komentářů: 0

1. národní konference k problematice poradenství pro osoby se zdravotním postižením

26. 11. 2008

Asociace poraden pro osoby se zdravotním postižením ve spolupráci s Asociací sociálního poradenství ČR, za finanční podpory Úřadu vlády ČR, pořádá první národní konferenci k problematice poradenství pro osoby se zdravotním postižením.

EWSC Lita Sport Praha - Mikulášská 2008

7. 11. 2008

45. ročník soutěže Rallye Ligmet večerní Prahou

3. 10. 2008

Rallye Ligmet večerní Prahou, která se pořádá dne 18. října 2008, je automobilová orientační soutěž s kategorií tělesně postižení. Postižený nemusí být řidičem vozu!

Celý příspěvek | Rubrika: Jiné akce | Komentářů: 0

Budou mít i děti s postižením stejné příležitosti jako děti bez postižení?

3. 10. 2008

Seminář o tom jaké jsou příležitosti dětí s postižením dnes, jaké budou, až dospějí, jaké jsou překážky a bariéry nejen v legislativě, v úřadech, ale i v lidech.

Den bez bariér 2008, 13. 9. 2008 Český Krumlov

25. 8. 2008

13. 9. 2008 se koná již 5. ročník projektu nazvaného "Den s handicapem, den bez bariér". Smyslem této akce, jejímž pořadatelem je Kiwanis klub Český Krumlov ve spolupráci s městem Český Krumlov, je zpřístupnit město a jeho kulturní památky návštěvníkům s handicapem. Za pomoci dobrovolných asistentů se mohou podívat do míst, kam se běžně dostanou jen s obtížemi nebo se nedostanou vůbec.

Nová oficiální KIMácká e-mailová schránka

9. 6. 2008

Začněte všichni, prosím, používat naší novou oficiální e-mailovou schránku - info@klub-kim.cz. Děkuji.

Váš, admin - Martin

Koleno pro zdraví

29. 5. 2008

Skvělý recept.pro přípravu lahodného pokrmu, který zaručeně uspokojí i ty nejvybíravější a nejmlsnější KIMáky!

Celý příspěvek | Rubrika: Jiné akce | Komentářů: 3

Hotel Fit Žďár nad Sázavou

29. 5. 2008

Možnost rekondičních a rehabilitačních pobytů v hotelu Fit Žďár nad Sázavou.