Život nejen na kolech

3. 4. 2010

Soutěže se každoročně účastní desítky amatérských, ale i profesionálních fotografů z České a Slovenské republiky. O vítězi rozhoduje odborná porota v čele s panem Jindřichem Štreitem. Nejlepší a nejzajímavější snímky jsou zařazeny do putovní výstavy, která je zároveň prodejní. Každý soutěžící tak zasláním svých snímků do soutěže pomáhá samotným lidem se zdravotním postižením a zároveň se podílí na jejich jednodušší integraci do většinové společnosti.

Tématem všech soutěžních fotografií jsou Okamžiky ze života s postižením.

Staňte se fanoušky fotosoutěže Život nejen na kolech na Facebooku - do vyhledávače zadejte název stránky "Život nejen na kolech"

Chtěl bych Vás poprosit o rozeslání této informace všem Vašim známým a blízkým, které by fotosoutěž mohla zajímat.

Věřím, že naleznete čas k seznámení se s touto soutěží a nakonec i k zaslání fotografie do soutěže.

Přeji Vám příjemný den

Jan Charvát