Svatka Klementová

Svatka, nebo Sváťa, je naší dlouholetou skvělou kamarádkou. KIMačkou je od samého počátku klubu KIM, Někteří z nás Sváťu znají ještě z doby, kdy jsme začali, jako účastníci pobytových akcí pořádaných Svazem invalidů, objevovat kouzlo dospělosti. Ba dokonce malá hrstka z nás se Sváťou chodila do stejné ZŠ v Jedličkově ústavu v Praze. Ba půjdu ještě dále - jen pár lidiček (já mám také čest být jedním z nich, pozn.: VGM), z této malé hrstky, dokonce se Svatkou začalo chodit do stejné první třídy.

Sváťa má spoustu koníčků, mezi které patří, na jedno z předních míst, literární tvorba. Ráda píše básně, povídky a popisy různých událostí. V KIMu je v podstatě klubovou kronikářkou. Moc se těším, až nám sem Sváťa osobně napíše něco o sobě.

Sbírka Svatčiny literární tvorby: