Letní KIMácký pobyt 2009

5. 5. 2009

letos se vrátíme na naše známé táborové místo, a to do střediska Jižní Portál  Františka Koláčka v Újezdě u Černé hory nedaleko Brna: www.jizniportal.cz .
Jednotýdenní pobyt bude trvat od soboty 1. srpna do soboty 8. srpna 2009.

Ubytování je zajištěno v nově zrekonstruovaných  vícelůžkových pokojích v bezbariérové budově s jídelnou a sociálním zařízením, dále ve dvou chatkách a případně ve stanech na louce u lesa.

Kapacita pokojů je pouze 26 míst, proto navrhujeme možnost spaní ve stanech s tím, že ponecháme rezervu přistýlek pro případ deště.

Společný program nás zavede do doby Kryštofa Kolumba, ve které budeme společně objevovat nový kontinent zvaný Amerika.  Dostatek prostoru bude i pro volný program dle chuti a nápadů účastníků.

Účastnický poplatek za ubytování, stravu a asistenci činí  3 800,- Kč.

Doprava je individuální. Příjezd do střediska v sobotu 1.8. mezi  15. – 16. hod. a odjezd v sobotu 8.8. v 10 hod.

V případě nutnosti jsou rezervovány 2 mikrobusy s kapacitou po 8 místech. Pokud nebudete mít jinou možnost, můžete si s organizátory dohodnout  cestu za 800 Kč.

Odjezd 1.8. ve 13 hod. z Karlínského náměstí v Praze 8. Návrat 8.8. kolem 13.hod.

Přihlášku účastníka zašlete na adresu: Kristýna Čermáková, Přístavní 19, 170 00 Praha 7 nebo na e-mail: kristy.cerm@email.cz .

Úhradu zaplaťte do 1. června 2009 složenkou či převodem na účet KIMu u banky

ČSOB: 155141115/0300, název účtu a adresa: Asociace RPZPD v ČR – klub KIM, Kodymova 2525, 158 00  Praha 5,

variabilní symbol: rodné číslo a do zprávy pro příjemce napište: Příjmení účastníka.

Při zrušení pobytu se vrací pouze polovina ceny.

Vhledem k předpokládanému většímu zájmu, než je kapacita areálu, budeme evidovat účastníky podle pořadí došlých přihlášek a plateb a případného zájmu o spaní ve stanech!

Na setkání s Vámi se těší

Kristýnka Čermáková, mobil 603 874 853

Michal Prager, mobil 603 875 145