Letní pobyt 8. - 15. 7. 2012 v Doksech

16. 2. 2012

na léto pro vás máme pozvánku téměř tradiční, a to na pobyt ve středisku Poslův mlýn v Doksech poblíž Máchova jezera v termínu od neděle do neděle 8. - 15. 7. 2012.

V rekreačním středisku budou klienti a asistenční psi z Pestré společnosti o.p.s., s níž budou mít Kimáci několik společných akcí.

Ubytování bude v bezbariérové budově D3 a D4, obrázky najdete na  www.posluvmlyn.cz

Program aktivit bude na téma Americká mafie počátku 19. století. Kostýmy vhodné z 20.- 30. let minulého století např. podle filmů Kmotr, Četnické humoresky aj. Dostatek prostoru bude i pro volný program dle chuti a nápadů účastníků.

Na pobytu proběhne Valná hromada členů KIMák o.s. Prosíme o zaplacení ročního členského poplatku ve výši 200 Kč. (Možno připojit k platbě za pobyt.)

Účastnický poplatek za ubytování, stravu a asistenci činí  3 500,- Kč.

Doprava je individuální. Příjezd do střediska v neděli (!) 8.7. kolem 11. hod. a odjezd v neděli (!) 15.7. v 10 hod.

Pro případ nutnosti bude rezervován 1 mikrobus s kapacitou cca 10 míst. Pokud nebudete mít jinou možnost, můžete si s organizátory dohodnout  cestu za samostatnou úhradu na místě. Jízdu mikrobusem z Prahy objednávejte spolu s přihlášením na pobyt.

Odjezd mikrobusem 8.7. v 9:30 hod. z parkoviště u stanice metra B – Rajská zahrada. Návrat 15.7. kolem 12:00 hod.

Přihlášku účastníka zašlete na adresu: KIMák o.s., Přístavní 19, 170 00 Praha 7 nebo
na e-mail: info@klub-kim.cz .

Úhradu zaplaťte do 20. dubna 2012 složenkou či převodem na účet KIMáku
u Raiffeisenbanky č.: 5332219001/5500, název účtu a adresa: KIMák o.s., Přístavní 19, 170 00  Praha 7, variabilní symbol = rodné číslo a do zprávy pro příjemce napište příjmení účastníka, např. Novák.  Z důvodu květnové úhrady zálohy je včasná platba nezbytná! Děkujeme.  Při zrušení pobytu
se vrací pouze polovina ceny.

(Svoji platbu a jiné pohyby na účtu můžete sledovat na: http://www.rb.cz/firemni-finance/transparentni-ucty/?tr_acc=kategorie&ta_category=11.00 )

Na setkání s Vámi se těší Kristýna Mlejnková a Michal Ulman

Přihláška ZDE