Léto 2010 v Doksech

21. 4. 2010

Ubytování bude v bezbariérové, nově zrekonstruované budově D3 (jiné než na podzim), obrázky najdete na www.posluvmlyn.cz

Program aktivit bude na téma Staré řecké báje a pověsti. Dostatek prostoru bude i pro volný program dle chuti a nápadů účastníků.

Na pobytu proběhne Valná hromada členů nově vzniklého klubu KIMák o.s., kde bude zvolen Výkonný výbor. (Prosíme o aktualizaci přiložených členských přihlášek a zaplacení ročního členského poplatku.)

Účastnický poplatek za ubytování, stravu a asistenci činí 3 000,- Kč.

Doprava je individuální. Příjezd do střediska v sobotu 3.7. kolem 11. hod. a odjezd v sobotu 10.7. v 10 hod.

V případě nutnosti je rezervován 1 mikrobus s kapacitou cca 10 míst. Pokud nebudete mít jinou možnost, můžete si s organizátory dohodnout cestu za samostatnou úhradu na místě.

Odjezd mikrobusem 3.7. ve 9:30 hod. z Karlínského nám. v Praze 8. Návrat 10.7. kolem 11:30 hod.

Přihlášku účastníka zašlete na adresu: KIMák o.s., Přístavní 19, 170 00 Praha 7 nebo
na e-mail: info@klub-kim.cz .

Úhradu zaplaťte do 15. května 2010 složenkou či převodem na účet KIMáku
u Raiffeisenbanky č.: 5332219001/5500, název účtu a adresa: KIMák o.s., Přístavní 19, 170 00 Praha 7, variabilní symbol: rodné číslo a do zprávy pro příjemce napište příjmení účastníka, např. Novák.

(Svojí platbu a jiné pohyby na účtu můžete sledovat na: http://www.rb.cz/firemni-finance/transparentni-ucty/?tr_acc=kategorie&ta_category=11.00 )

Při zrušení pobytu se vrací pouze polovina ceny.

Na setkání s Vámi se těší Kristýna Mlejnková a Michal Prager

Přihláška ke stažení zde