Podzimní KIMácký pobyt 2009

7. 9. 2009

prázdniny nám úspěšně skončily a my máme stále v hlavách vzpomínky na velmi vydařený tábor v Újezdu u Černé hory. KIM však neotálí a již nyní plánuje podzimní výjezd a tentokrát do známých, i když předělaných, míst v RZ Poslův mlýn v Doksech. Setkání se uskuteční na konci října 24. 10. - 28. 10. 2009!!!

Letošní pobyt bude obohacen o setkání s asistenčními pejsky, jelikož bude společný pro pracovníky a klienty Pestré společnost, o.p.s. (www.pestraspolecnost.cz). Podzimní rej bude zamřen na zábavné setkání s přáteli, které bude plně přizpůsobeno přáním a nápadům jednotlivých aktérů. Počet míst je omezen, proto neváhejte a hlaste se!!! Přednost budou mít účastníci, kteří dřív pošlou přihlášku!

Hlavní myšlenkou programu  bude Dívčí válka, kde si opět v zábavných soutěžích rozdají muži proti ženám! Nabruste sekery, připravte lstivý šarm a přátelé, ne, že by na tom záleželo, ale POJĎTE NA KANCE!

Podrobnosti k pobytu jsou uvedeny v rubrice Dokumenty.