KIMácké léto v slunné Itálii

Tohle léto se nám konečně podařilo uskutečnit to, o čem jsme dlouho uvažovali, že jednou pojedeme k moři. Společně s cestovní agenturou Burda tour s.r.o., která pro náš klub poskytla ubytování a dopravu, jsme připravili báječný pobyt u Jaderského moře, ve střední části Itálie, v kraji nazývaném Abruzzo. Překrásný týden (16. - 23. 8. t. r.) jsme prožili v malebném typickém přímořském letovisku – městečku Silvi Marina, oblast Pessara. Ubytováni jsme byli v rezidenci Gugu - zcela nově upravené bezbariérové budově s výtahem - umístěné hned vedle pláže, tj. cca 20m od moře. Všichni jsme si dosytoxti užili moře a sluníčka. Kromě opalování a koupání v moři jsme procestovali a poznali téměř celou okolní krajinu, z které se městečkem zvedají kopce přecházející v pohoří Gran Sasso.
Všichni, kdo se mohli zúčastnit tohoto pobytu, byli nadšeni a spokojeni. Byli bychom velmi rádi, kdyby se nám někdy v budoucnu opět podařilo zorganizovat a uskutečnit podobný pobyt u moře.